O nás

Vitajte vo Wiz-it!

Sme novovznikajúca firma so zameraním na poskytovanie inovatívnych riešení pre efektívne zdieľanie kontaktných údajov v digitálnom svete.

Naša vášeň pre technológie a vizionársky prístup nás viedol k vytvoreniu jednoduchého, ale výkonného nástroja - digitálnej vizitky. Sme presvedčení, že v dobe stále rastúceho digitálneho pripojenia a mobilnosti je dôležité mať moderný spôsob prezentácie.

Naším cieľom je pomôcť jednotlivcom a spoločnostiam získať konkurenčnú výhodu prostredníctvom digitálnych vizitiek, ktoré ponúkajú jednoduché a elegantné riešenie pre zdieľanie kontaktov a informácií. Naša platforma umožňuje vytvárať a prispôsobovať si digitálne vizitky podľa individuálnych potrieb a následne ich jednoducho zdieľať prostredníctvom NFC, QR kódov, e-mailov,  sociálnych sietí a ďalších kanálov.

Veríme v jednoduchosť, efektivitu a ekológiu digitálnych vizitiek. Sme oddaní poskytovať vám spoľahlivý a jednoduchý nástroj, ktorý vám pomôže budovať profesionálnu sieť kontaktov a zlepšovať vaše obchodné príležitosti.

Pridajte sa k nám a objavte budúcnosť vizitiek. Spolu môžeme transformovať spôsob, akým zdieľame kontaktné informácie a zanechávame nezabudnuteľný dojem.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Tím Wiz-it